OKAZION !!! SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RRUGES SE BOGDANEVE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 ne nje pallat te ri ne faze ndërtimi, aktualisht po punohet me patinimin e hyrjeve dhe pjesen e fasades se ventiluar nga jasht. Apartamenti ofron një Siperfaqe totale 114,2m2 dhe eshte i organizuar në 2 dhoma gjumi, Sallon sëbashku me ambjentin e gatimit, një tualet dhe një ballkon me pamje nga Blloku i Ambasadave. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një pallati mjaft cilësor, me lokacion në Rrugën Gjon Muzaka pranë Rrugës së Bogdanëve. Orientimi i Apartamentit është nga Perëndimi dhe shikon dhe blloku i ambasadave. Pallati eshte drejt perfundimisht, aktualisht po montohet fasada e ventiluar. Sipas projektit objekti pritet të përfundohet ne shtator të vitit 2022. Cmimi i Apartamentit është okazion pasi Firma Ndertuese aktualisht po i shet me 1600€ /m2 dhe ky Apartament eshte per vetem 1450€ / m2 i padiskutueshëm. Për me tepër detaje apo një vizitë në pronë !!!


Informacion
Sip. Totale:

114 m2

Sip. e brendshme:

114 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

190

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Blloku i Ambasadave, Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin