SHITET NJESI KOMERICALE ME FASAD XHAMI ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Njesi Komerciale ne zonen e Kinostudios.
Njesia ka siperfaqe totale 389.5m2 e ndodhur ne katin perdhe te nje pallati te ri te ndertuar ne zone.
Ambienti eshte corner dhe i shfrytezueshem per cdo lloj biznesi me akses dhe vizibilitet shume te mire nga rruga kryesore.
Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur


Informacion
Sip. Totale:

390 m2

Sip. e brendshme:

390 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

120

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Kinostudio, Kinostudio

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin