SHESIM 2 VILA PRANE FSHATIT SOS - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim dy Vila prane fshatit SOS ne Sauk!
Vilat jane bashkangjitura dhe kane nje sip. trualli 420 m2 dhe siperfaqe ndertimi 271 m2.
Secila eshte e organizuar ne katin 0 ambjet dite dhe nje tualet, verand e vogel. Kati i dyte ka tre dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon.
Te dyja vilat kane te njejten struktur eshte shtruar me parket, dyer druri, sistem ngrohje chiller, punime gipsi tavanet.
kati -1 ka postet e parkimit dhe oborr te bollshem me peme dekorative.
Disponon dokumentacion te rregullt.
Per nje vizite nje prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Cmimi 300 000 euro secila vile

Total 600 000 euro


Informacion
Sip. Totale:

300 m2

Sip. e brendshme:

271 m2

Sip. Toke:

420 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

85

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sauk i Vjetër

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin