SHESIM BIZNES BAR-RESTORANT NE RRUGEN E KAVAJES - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Biznesi bar-restorant i investuar ne RRUGEN E KAVAJES!
Ambienti ndodhet ne katin 0 ne rruge kryesore me levizshmeri te larte,ka nje siperfaqe prej 400 m2 ne total ku 150m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 250 jane verande.Eshte i investuar vitin e fundit dhe jepet totalisht i mobiluar ,pjese e investimit mund te permendim tenden e diellit ,sistem profesional audio,sistem ndricmi,aspirimi dhe kondicionimi.Aktualisht eshte ne gjendje pune. Disponon dhe nje magazine dhe nje ambient te pershtatshem per minikuzhine. KUSHT Blerja e Biznesit 32 000€ i diskutueshem .Qiraja mujore eshte 1600 Euro neto e panegociueshme! Kontrate-Qiraja eshte e firmosur per 5 vite !
Ne cmim NUK perfshihen taxat! Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

400 m2

Sip. e brendshme:

150 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

136

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin