Shesim apartament 2+1 prane Bulevardit te Ri - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Rrugen Jordan Misja, shume prane Bulevardit te Ri shesim apartmanet 2+1. Me nje siperfajqe totale prej 107.7m2 apartamenti organizohet ne hyrje me korridor, sallon ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati me administrim dhe cilesi te mire ndertimi. Apartamenti mund te pershtate lehtesisht ne 3+1, ofrohet bosh. DISPONON HIPOTEKE. Per me teper informacion ose nje vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

108 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

305

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga Jordan Misja, Ish Stacioni i Trenit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin