APARTAMENT 3+1+2 PARKIME PER QIRA NE SAUK. - Century 21 Albania
Përshkrim

Prona ndodhet ne katin e dyte teknik te nje vile te mire investuar ne Sauk te vjeter.
Vila organizohet ne tre kate ku ne katin zero jane parkimet, ne katin e pare ndodhet apartameti i cili jepet me qira dhe kati i dyte eshte i banuar.
Zona eshte shume e qete pasi ka afer parkun e liqenit dhe liqenin e thate dhe ka akses te menjehershem ne autostrade.
Prona eshte investuar totalisht, ka termoizolim shume te mire dhe nuk eshte banuar me pare.
Organizohet ne ambjent ndenje se bashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Per me shume info na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

160 m2

Sip. e brendshme:

147 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

105

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sauk i vjeter., Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin