Shitet apartament 2+1 ne Pogradec - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 ne Pogradec, rruga Rinia

Informacion mbi apartamentin:

- Sallon + Kuzhine
- Ballkon
- Korridor
- Tualet
- 2 Dhoma Gjumi
- Siperfaqe Totale: 125 m2
- Pallat i ri i mire administruar
- Kati 9
- I pa mobiluar

Karakteristika:

- Pallati eshte shume cilesor me 1 ashensor
- Zona eshte shume e preferuar, liqenin dhe shetitoren e ka shume afer
- Apartamenti eshte shume i ngrohte dhe ka pamje shume te bukur
- Kubature perfekte dhe e shfrytezueshme

Per cdo informacion dhe vizite ne prone na kontaktoni...


Informacion
Sip. Totale:

125 m2

Sip. e brendshme:

125 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

88

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Pogradec

Qyteti: Pogradec


Kontakto Agjentin