SHESIM APARTAMENTE 2+1, RESIDENCA "PORTA TIRANA E RE", SAUK - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamentet ndodhen në Residencën "Porta Tirana e Re", në zonën e Saukut të Vjetër.
Janë pjesë e një kompleksi i përbërë nga 2 godina banimi dhe shërbimi 5 kate me 1 kat parkim nëntokë dhe 3 banesa individuale 3 kate me 1 kat nëntokë.

• Apartamenti 4
Sipërfaqe neto: 109.5 m²
Sipërfaqe e përbashkët: 19.26 m²
Sipërfaqe e përgjithshme: 128.76 m²
Pozicionohet në katin e 1 banim.

• Apartamenti 28
Sipërfaqe neto: 109.5 m²
Sipërfaqe e përbashkët: 19.26 m²
Sipërfaqe e përgjithshme: 128.76 m²
Pozicionohet në katin e 3 banim.

Cilësi e lartë ndërtimi: Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambient banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër.
Planimetri shumë të rregullta dhe të shfrytëzueshme në maksimum.
Mundësi ideale investimi.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

129 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

50

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Sauk, Sauk i Vjetër

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin