SHITET APARTAMENT 2+1 TEK LAGJIA 16 ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek lagjia 16.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Eshte i tipologjise 2+1, ka nje salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje korridor qe ben shperndarjen ne dhoma.
Disponon 82m2 dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

82 m2

Sip. e brendshme:

82 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

248

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Tregu industrial

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin