VILE DY KATESHE NE XHAMLLIK ! - Century 21 Albania
Përshkrim

- Jepet me Qira Vile dy kateshe midis Xhamllikut dhe Brrylit, ne nje zone mjaft te qete per banim. Vila eshte e organizuar ne dy kate ku kati i pare ka siperfaqe 95m2 banim dhe 25m2 verande ndersa kati i dyte ka siperfaqe 120m2 gjithashtu oborri ka siperfaqe rreth 220m2. Kati i pare organizohet ne nje Sallon spacioz + Kuzhinen e gatimit dhe nje tualet i madh me dritare. Kati i dyte eshte i organizuar ne nje dhome gjumi Matrimoniale me garderobe, nje dhome gjumi per femije, nje verand me pamje te lire dhe nje tualet i madh me dritare. Vila ka investim mjaft cilesor dhe arredim modern, i pershtatshem per familje me 2-3 femije.

- Vila ju ofron dhe nje oborr te gjelberuar, i dekoruar me lule dhe peme te shumta, si dhe ofron mundesin per parkimin e 2 automjeteve. Cmimi i Viles eshte 1000Euro neto. Kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Century 21 per nje vizite ne prone !!!


Informacion
Sip. Totale:

200 m2

Sip. e brendshme:

215 m2

Sip. Toke:

220 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

82

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin