Shesim apartamente te tipologjive te ndryshme tek Liqeni i Thate - Century 21 Albania
Përshkrim

SHESIM APARTAMENTE TE TIPOLOGJIVE

Ndodhen ne Kompleksin FZ Construction prane Liqenit te Thate

Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme si dhe qetesine dhe rehatine e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Tipologjite ne shitje

Apartament 1+1,

Apartament 2+1,

Apartament 3+1,

Vila

Prona ne shitje jane ne

Kompleksin Green Tarace

Godina Corner

Vilat Forest

Per cdo pyetje qe keni apo informacion me te detajuar si dhe planimetri te apartamenteve na kontaktoni.


Informacion
Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

71

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin