SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti me siperfaqe neto 73.30 m2 dhe totale 82 m2 ndodhet i pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri te vitit 2018 i pajisur me ashensor.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenie + kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti shitet i mobiluar.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion ose vizite ne prone, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

82 m2

Sip. e brendshme:

73 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

94

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: ish Fabrika e Bukes, Ish Fabrika e Bukës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin