Shitet apartament 3+1 tip papafingo - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 3+1 tip papafingo te ura e ish -Nesherakut . Apartamenti eshte ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e fundit te banimit me te vetmen hyrje ne kat . Apartamenti eshte i organizuar ne dy koridore shperndares , ne tre dhoma gjumi dhe nje soxhiorno te madhe se bashku me ambjentin e ndenjes me nje oxhak funksional . Ka dy tualete me ajrosje natyrale si dhe nje ballkon te madh , orientimi eshte jug-perendim dhe lindje . Apartamenti disponin dokumentacion te rregullt hipotekor


Informacion
Sip. Totale:

161 m2

Sip. e brendshme:

130 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

69

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vasil Shanto

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin