SHITET APARTAMENT 2+1+2+GARDEROBE TEK DOWNTOWN ONE !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 19 (nentembedhjete) te kompleksit "Downtown one".

Ky apartament ka nje siperfaqe totale prej 146.31m2.
Organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi, tre dhoma gjumi dhe dy tualete.
Prona ka nje orinetim jug-lindje.


Per ndertimin e kesaj godine jane perdorur materialet me cilesore ne treg.

Godina ofron:

-Mirëmbajtje dhe siguri profesionale 24 orë.
- Dizajni dhe performanca me efikasitet te larte energjetik.
-• Sistemi qendror ngrohje-ventilim-ftohje.
- Ndriçim dhe akustikë optimale etj.


Lokacioni i kesaj prone ofron nje akses te lehte nga pikat kyce te Tiranes, cka e ben kete mundesi mjaft te mire per banim apo investim.

Per nje vizite ne kete prona apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

146 m2

Sip. e brendshme:

119 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

19

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

225

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Downtown 1, Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin