SHESIM APARTAMENT 1+1, RESIDENCA "PORTA TIRANA E RE", SAUK - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në Residencën "Porta Tirana e Re", në zonën e Saukut të Vjetër.
Eshtë pjesë e një kompleksi i përbërë nga 2 godina banimi dhe shërbimi 5 kate me 1 kat parkim nëntokë dhe 3 banesa individuale 3 kate me 1 kat nëntokë.

• Apartamenti 47
Sipërfaqe neto: 64 m²
Sipërfaqe e përbashkët: 10.07 m²
Sipërfaqe e përgjithshme: 74.07 m²
Pozicionohet në katin e 4 banim.

• Cilësi e lartë ndërtimi: Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambient banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër.
• Planimetri shumë të rregullta dhe të shfrytëzueshme në maksimum.
• Mundësi ideale investimi.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

74 m2

Sip. e brendshme:

64 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

98

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Sauk, Sauk i Vjetër

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin