JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE DON BOSKO !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 NE DON BOSKO !!!
Apartamenti pozicionohet ne katin e katert banim dhe ka nje siperfaqe totale prej 104 m2.
Organizohet nga nje sallon se bashku me ambientin e gatimit ,shperndarja te ambientet e tjera behet nepermjet nje korridori ku ndodhen dy dhoma gjumi dhe dy tualete

Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

104 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

73

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin