SHITET VILE 2-SHE NE KOMPLEKSIN SAN PIETRO, GJIRI I LALZIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ndodhet tek San Pietro, ne Gjirin e Lalzit ne nje pozicion shum te mire direkt mas vilave individuale ku ka nje siperfaqe 178m2 total ndertim+ 470m2 oborr.
Organizohen ne katin e pare me 1 sallon te bollshem, ballkon dhe nje tualet ndersa kati i dyte me 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Vila ka orientim Perendim-Jug-Lindje duke mundesuar drite natyrale pjesen me te madhe te dites.
Si ndertim ndodhet ne fazat perfundimtare.
Facilitetet qe ndodhen ne kompleks bejne te mundur jetesen komode per banoret e saj si Resorti i pare me 5 yje ne Shqiperi, dyqane dhe restorante, ofron qetesi, standarte te larta ndertimi dhe security 24/7. Parkim i garantuar dhe asksesueshmeri per levizjen ne kembe dhe me bicikleta si per banoret ashtu dhe per te ftuarit.
Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

178 m2

Sip. e brendshme:

178 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

117

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Gjiri i Lalzit San Pietro, Gjiri I Lalzit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin