Ambient per Zyra tek Torre Drini - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira Ambient per zyra tek Torre Drini. Ambienti disponon nje siperfaqe totale prej 215m2 nga te cilat siperfaqe te brendeshme jane 197.3m2. Organizohet ne 4 ambiente pune me hapesira te konsiderueshme, kend ngrenie te vecuar, 2 tualete, ballkon dhe nje depo. Orientimi Perendim, Jug-Perendim gje qe ben te mundur ndricim natyral per nje pjese te konsiderueshme te dites. Ne prone jane bere investime teper cilesore ku vlen te permenden shtrimi me parket druri dhe mermer, sistem qendror kondicionimi etj. Jepet me qira me nje cmim prej 2000Euro/Muaj. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

215 m2

Sip. e brendshme:

215 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

12

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

62

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Abdi Toptani, Torre Drini, Tirane, 9 Katëshet

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin