SHITET AMBIENT BIZNESI/ZYRE TEK DOWNTOWN ONE!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne katin e 7 (shtate) te kompleksit "Downtown one".

Ky ambient biznesi ka nje siperfaqe totale prej 40.25m2.
Organizohet ne nje ambient openspace cka lejon ndarjen sipas kerkeses.
Prona ka nje orinetim Veri-Perendim.


Per ndertimin e kesaj godine jane perdorur materialet me cilesore ne treg.

Godina ofron:

-Mirëmbajtje dhe siguri profesionale 24 orë.
- Dizajni dhe performanca me efikasitet te larte energjetik.
- Sistemi qendror ngrohje-ventilim-ftohje.
- Ndriçim dhe akustikë optimale etj.


Lokacioni i kesaj prone ofron nje akses te lehte nga pikat kyce te Tiranes, cka e ben kete mundesi mjaft te mire per investim.

Per nje vizite ne kete prona apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

40 m2

Sip. e brendshme:

24 m2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Office

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

168

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Downtown One, Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin