Jepet me Qira Apartament 2+1 prane Ambasades Gjermane ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor prane Ambasades Gjermane. Apartamenti ka Siperfaqe 85 dhe organizohet ne nje Sallon ndenje + Kuzhinen e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i pershtatshem per nje familje ose nje cift. Zona eshte mjaft e qete dhe ka akses mjaft te lehte me rrugen e kavajes. Apartamenti eshte i disponueshem per tu vizituar nga afer. Kontaktoni tani per nje vizite ne prone !!!


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

69

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Thoma Kacorri, 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin