AMBJENT KOMERCIAL PER QIRA TEK URA E INSTITUTIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qira ambjent komercial tek Ura e Institutit.
Ambjenti ndodhet ne katin e 2-te teknik te nje godine 3 kateshe ne buze rruge. Ndertim i vitit 2010 pa ashensor.
Ambjenti ka siperfaqe 185 m2 dhe aktualisht eshte i organizuar ne 6 ambjente pune te ndara. Planimetria lejon organizimin e ambjenteve dhe ne forma te tjera. Hyrja e katit eshte e vecuar nga katet e tjera. Ambjenti eshte ideal per aktivitet te tipit: Klinika mjekesore, laboratore, qender kursesh, zyra, kopesht etj. Kohet e fundit ka funksionuar si klinike mjekesore. Mund te organizohet edhe ne dy ambjente te vecanta per te mundesuar shfrytezimin per 2 aktivitet te ndryshme. Korridoret shperndarese jane te bollshme dhe krijojne mundesine e vendosjes se recepsionit dhe te pajisjeve te ndryshme. Gjithashtu disponon edhe 2 tualete.

Godina ndodhet ne buze te Unazes se Madhe gje qe e ben teper te aksesueshme.

Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

200 m2

Sip. e brendshme:

185 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Multipurpose space

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

42

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ura e Institutit, Instituti Bujqesor

Qyteti: Kamëz


Kontakto Agjentin