SHESIM VILË 2 KATE + TRUALL 387m2 NË RR.JORDAN MISJA - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ka 2 kate banim me nga 94 m2 sipërfaqe për çdo kat.
Siperfaqe totale trualli 387 m2.

- Cdo kat ka 3 dhoma te ndara dhe 1 tualet
- Vila ndodhet ne nje zone te qete larg zhurmave ne Rrugen Jordan Misja.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e rivlersuar.

-Çmimi i diskutueshem

Per nje vizite nga afer na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

387 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Sip. Toke:

387 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

80

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Jordan Misja, Ish Stacioni i Trenit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin