SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK RRUGA E ELBASANIT !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

- Rruga e Elbasanit prane Park Gate, Shitet Apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 3 banim te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti ka Siperfaqe totale 115m2 dhe organizohet ne nje koridor qe shperndan ambjentet, Salloni i ndenjes, Kuzhina e gatimit eshte e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ne faze fillestare ka qene 3+1 por pronari e ka kthyer ne Apartament 2+1 me Kuzhinë të veçuar. Apartamenti ka orientim Jug - Lindje dhe ofron ndricim mjaft te mire natyral.

- Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane midis Park Gate dhe Stadiumit Air Albania, qe eshte zhvilluar shume keto vitet e fundit dhe ka akses direkt me Liqenin Artificial. Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor dhe shitet e mobiluar. Çmimi i Apartamentit eshte 180,000€ i padisktueshëm. Kontaktoni tani për një vizitë në pronë !!!


Informacion
Sip. Totale:

115 m2

Sip. e brendshme:

115 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

287

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Faik Konica, Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin