Kompleksi Liburna. Apartamente prane detit. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartamente prane detit,te tipologjive te ndryshme prane detit ne Golem.
Objektet ndodhen ne vijen e 2te me detin. Keni mundesi zgjedhje nga kati 1 deri ne te 5 gjithashtu te siperfaqeve qe ju deshironi, si me tipologji 1+1 edhe te 2+1.
Apartamentet ndodhen ne nje objekt ne ndertim e siper me punime mjaft cilesore dhe me standarte Europiane. Vendodhja eshte prane plazhit te Golemit dhe e aksesueshme nga rruga kryesore nacionale. Kompleksit LIBURNA i eshte kushtuar rendesi infrastruktures dhe sherbimeve per banoret. Parkimi eshte vendosur nentoke , duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi.
Te tjera:
- bar/restorante brenda kompleksit.
- hotel 5*****
- lojra per femijet.
- cilesi e mir punimesh.
- ajer i paster.
- vetem 1 min me kemb me detin.
Per me teper detaje , na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

68 m2

Sip. e brendshme:

57 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

638

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin