SHITEN VILA INDIVIDUALE ME PISHINE NE GOLEM! - Century 21 Albania
Përshkrim

KOMPLEKSI ME I RI NE NDERTIM NE ZONEN E GOLEMIT!
Disponon ne total 22 Vila Individuale te cilat ofrojne pamje deti.
Ajo cfare e karakterizon kete kompleks eshte qetesia qe te ofron, standarti i larte i ndertimit dhe security 24/7. Parkim i garantuar per te gjitha vilat dhe aksesueshmeri per levizjen ne kembe si per banoret dhe per vizitoret.

Vila disponon 371m2 total nga te cilat 338m2 te brendshem te organizuar ne 3 kate. Kati -1 Garazh + Tualet, Kati Perdhe - Salle ndenje me kuzhine te vecuar, studio, tualet dhe ballkon, Kati 1 - 3 dhoma gjumi njera prej te cilave me garderobe, dy tualete, Kati 2 - Ambient ndenje, tualet, tarrace dhe pishine. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

371 m2

Sip. e brendshme:

338 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

5

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

37

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Golem, Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin