APARTAMENT LUKSOZ PER QIRA 2+1+2, PROKURORIA E PERGJITHSHME - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim per qira apartament 2+1+2 prane Prokurorise se Pergjithshme
Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim, ne nje objekt te ri me ashensor
Sallon i bollshem, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe depo lavanderi
Arreduar mire dhe me stil
Ne cmim eshte i perfshire edhe nje post parkimi
Per me shume informacion kontaktoni konsulenten e prones


Informacion
Sip. Totale:

135 m2

Sip. e brendshme:

120 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

71

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 9 Katëshet

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin