Shitet Vile 1- kateshe ne Rrugen Jordan Misja - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile 1-kateshe ne rrugen Jordan Misja, prane ish hipotekes. Vila ndodhet shume prane rruges kryesore, ka nje siperfaqe prej 144 m2 ndertese dhe 591.5 m2 truall. Vila eshte e organizuar ne: tre dhoma gjumi, ambjenti i ndenjes se bashku me kuzhinen, koridor te bollshem shperndares te abmienteve, nje tualet si dhe veranda. Shitet i mobiluar dhe ndodhet ne kushte mjafte te mira. Disponon certifikate pronesie te rregullt!

Per me shume info dhe nje vizte ne prone, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

592 m2

Sip. e brendshme:

144 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

88

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Jordan Misja, Ish Stacioni i Trenit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin