SHESIM VILE KOMPLEKS SHERBIMESH NE MULLET! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ndodhet ne rrugen nacionale 'Tirane-Elbasan'.
Zona perreth prones eshte zone rurale me ndertesa te rralla dhe eshte ne zhvillim e siper.
Ka akses shume te shpejte me rrugen kryesore nacionale dhe nepermjet saj krijohet lidhja me rruget urbane te kryeqytetit dhe njesite administrative rreth saj.
Trualli ka nje siperfaqe prej 540 m2 dhe objekti eshte 3 katesh me siperfaqe per kat specifikisht 174 m2.
Kati i pare ka sherbyer si Bar-Restorant.
Kati i dyte dhe i trete jane identike dhe kane respektivisht nga 3 dhoma gjumi, dy tualete,dhome dite dhe ambjent gatimi, dy veranda dhe korridor shperndares.
Prona eshte ideale per investim.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

540 m2

Sip. e brendshme:

174 m2

Dhomat e gjumit:

10

Tualetet:

6

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

50

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mullet

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin