Shitet Vile ne Golem - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ka nje sip. trualli 360m2 dhe ndertim 224.38m2 . Vila eshte e organizuar ne tre kate ku kati perdhe me sip. 81.79m2 eshte i organizuar nga salloni i ndenjes me kuzhine te vecuar, nje tualet dhe verande. Kati i pare me sip. 107.27m2 organizohet ne 3 dhoma gjumi , ballkon dhe tualet. Kati i dyte ka nje sip. 35.32m2. Vila eshte e rrethuar me kopesht , peme dhe lule dekorative. Vila shitet e mobiluara me te gjitha kushtet. Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftoj ta vizitojme se bashku!


Informacion
Sip. Totale:

360 m2

Sip. e brendshme:

360 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

3

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

73

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin