SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM! - Century 21 Albania
Përshkrim

Aparatmenti ndodhet ne Golem, ne nje ndertim te ri ne perfundim afer me detin.
Organizohet ne 1 dhome ndenje+kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Per me shume informacione dhe vizite ne rpone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

58 m2

Sip. e brendshme:

44 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

84

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Golem, Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin