SHITET APARTAMENT 1+1+VERANDE TEK KODRA E DIELLIT,ISH ELEONORA - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 per shitje te Kodra e Diellit ,prane Eleonores.Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu,ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana.Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode duke perfshire ketu,supermarkete,dyqane,lokale,farmaci etj.Eshte i pozicionuar ne katin e 4-te ne nje pallat tee mire administruar dhe me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe siperfaqe neto 65.3m2.Apartamenti ka organizim te rregullt dhe orientim optimal.Eshte i organizuar ne nje sallon sa bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi ,nje ballkon te mbyllur, nje tualet dhe nje verand 20m2.Eshte ideal si per banim dhe investim. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

102

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kodra e Diellit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin