SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM, PRANE MURRIZIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti disponon 154.6m2 total te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati 5 katesh ne ndertim, teper cilesor i cili do te jete pjese e nje kompleksi me Hotel dhe pishine ne zonen e Golemit prane Murrizit, vetem 100m nga deti. Ideale per shtepi pushimi por dhe gjithashtu nje mundesi e mire investimi per t'u punuar me booking. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

155 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

180

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Golem, prane Murrizit, Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin