Jepet me qira apartament te Liqeni i Thate! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 3+2+2+ verande me pamje nga Liqeni i Tiranes!

Informacion mbi Apartamentin:
• Ndërtim i Ri
• Kati 5 Banim
• Sipërfaqe Bruto: 170 M2
• Sipërfaqe Neto: 86 M2
• Kubaturë e Rregullt
• Dritë Natyrale në çdo ambient

Organizimi:
• Korridor Shpërndarës
• Salloni i Ndënjes
• Dhomë Gatimi e Veçuar
• 3 Dhomë Gjumi
• 2 Tualete
• Verande e bollshëme

Detaje të tjera:
• Kuzhinë
• Parket (në Sallon e Dhomën e Gjumit)
• Dritare Dopio Xham
• Kondicioner
• Tualete inkaso

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të qetë e të preferuar për banim dhe zyra


Informacion
Sip. Totale:

170 m2

Sip. e brendshme:

86 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

85

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin