SHITET APARTAMENT 1+1 VETEM 30m LARG DETIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane ures dajlanit, ka nje siperfaqe 47m te brendshme dhe totale 55 m.
Ndodhet ne katin e dyte, perbehet nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon, zona ofron shume facilitete, markete, farmaci, etc...
Per me teper informacion kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

55 m2

Sip. e brendshme:

47 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

242

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin