APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE TE LIQENI I THATE! - Century 21 Albania
Përshkrim

APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE TE LIQENI I THATE NE SHITJE!

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit te nje objet te ri me ashensor, ne buze te Liqenit te Thate, ne nje zone mjaft te kerkuar. Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 104 m2, dhe eshte i organizuar me nje korridor te bollshem, nga ku shperndahen 2 dhoma gjumi, nga te cilat njere me tualet, 1 sallon i bollshem me kendin e gatimit, 1 tualet dite me dritare dhe 1 ballkon me pamje te lire mbi Liqenin e Thate dhe Kodrat e Liqenit Artificial.
Apartamenti eshte totalisht i investuar, me tavane gipsi, kend gatimi te kompletuar, sistem kondicionimi si dhe mobilim cilesor. Shitet pjeserisht i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!

Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

118 m2

Sip. e brendshme:

118 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

237

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Thatë, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin