SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TEK KODRA E DIELLIT !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

- Shesim Apartament 2+1+2 tualete perball Kompleksit Kristal Center, ne katin e 8 te nje pallati, me ashensor. Apartamenti ka Siperfaqe totale 103,1m2 dhe strukture mjaft te rregullt, dhe organizohet ne nje Sallon ndenje + Kuzhinen e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon me pamje te lire. Apartamenti ka nje mobilim mjaft komod dhe i pershtatshem per familjar.

- Zona ju ofron akses mjaft te mire me unazen e madhe dhe ndodhet ne nje zone qe ju ofron facilitete te shumta. Apartamenti disponon Certifikat Pronesie dhe shitet i mobiluar. Cmimi i Apartamentit eshte 130,000Euro. Kontaktoni tani per nje vizite ne prone !!!


Informacion
Sip. Totale:

103 m2

Sip. e brendshme:

103 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

249

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Shkelqim Fusha, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin