Shesim Apartament 3+1+2 Poste Parkimi Tek Rezidenca " Lake View"! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti pozicionohet prane Liqenit te Tiranes, nje nga komplekset me elitare ne zone, i cilesuar per standarte te larta ndertimi, organizimi rezidencial te kompleksit dhe faciliteteve.
Apartamenti shitet ne faza opsionale sipas kerkeses , jo i perfunduar ne nje vlere prej 320000 Euro, ose i perfunduar duke perfshire arredimin dhe investimin ne teresi, sipas renderave te paraqitura ne foto ne nje cmim ekstra. 2 Postet e parkimit gjithashtu jane opsional sipas kerkeses, ne nje vlere prej 40000 Euro cmimi i 2 posteve te parkimit.
Investimi perfshin firmat me te mira ne treg, Elektroshtepiaket Smeg, Kuzhina Venneto Cucina, Tualetet porcelanoza, parket druri i cilesire se larte, punimet e brendshme te realizuara ekstra nga pronari , etj.
Ndodhet ne katin e 5 banim, orientimi Jug-Perendim, pamje e lire nga kopshti zoologjik, liqeni si dhe olimpiku, me ndricim natyral ne te gjitha ambientet.
Apartamenti eshte i tipologjise 3+1+ verande, me nje siperfaqe totale 165.86 nga te cilat:
Siperfaqe e brendshme 123.80 m2
Siperfaqe e perbashket 21.86 m2
Siperfaqe verande 20.20 m2
Planimetri e mireorganizuar dhe shfrytezuar maksimalisht, i perbere nga korridoret shperndareve te ambienteve, dhoma e ndenjejes, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni si dhe veranda.

Per me shume informacion apo vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

166 m2

Sip. e brendshme:

124 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

514

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga "Kristo Luarasi", Liqeni i Tiranës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin