Shesim shtepi private prane Shkolles se Kuqe - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim shtepi private prane Shkolles se Kuqe

Shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire per banim.
Ka 300m ndertim dhe 160m truall.
Organizohet nga kati -1 garazh, kati 0 dhe kati 1 apartamente te tipologjise 2plus1, te ndara me shkalle te jashtme.
Shtepia ka hapsira te bollshme dhe oborr 70m ne hyrje.

* Konsiderohen dhe kliente per ndertim, trualli bashke me parcelat perbri arrin ne 800 m2.

Per Informacione te metejshme, ju lutem me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

460 m2

Sip. e brendshme:

300 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

159

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Selvia

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin