APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK LIQENI E THATE. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zones dhe ofron nje pamje te lire te liqenit artificial dhe liqenit te thate duke ofruar ndricim natyral dhe qetesine e kerkuar. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
Mobilimi eshte modern, i shtruar me parket dhe apartamenti ofron kushte per jetese komode.
Prona është e lirë në datën 1 Korrik.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

94 m2

Sip. e brendshme:

86 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

198

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Liqeni i thate,

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin