SHITET NJESI KOMERCIALE NE RRUGEN HIM KOLLI - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet njesi komerciale ne rrugen Him Kolli.

- Njesia ka nje siperfaqe totale prej 49.3m2.
- Ka formen e nje dubleksi dhe eshte e mire investuar.
- Njesia eshte perdorur me pare si atelie.
- Cmimi i prones eshte 130,000 euro i negociueshem.

Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

49 m2

Sip. e brendshme:

49 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

138

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin