SHESIM APARTAMENTE 1+1 MBRAPA GJYKATES PENALE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e Ish Stacionit te Trenit ,mbrapa Gjykates Penale shesim apartamente me tipologji 1+1 . Disponojme apartamente ne katin e 3 te 4 dhe te 5. Secili apartament ka siperfaqe totale prej 73.4 m2 dhe jane te organizuara ne sallonin e ndenjes se bashku me guzhinen , korridor,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume inforamcion te detajuar apo vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

73 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

111

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ish Stacioni i Trenit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin