SHESIM APARTAMENTE 4+1+2 MBRAPA GJYKATES PENALE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e Ish Stacionit te Trenit ,mbrapa Gjykates Penale shesim apartamente me tipologji 4+1+2 . Disponojme dy apartamente ne katin e 4 dhe te 5. Secili apartament ka siperfaqe totale prej 200 m2 dhe jane te organizuara ne sallonin e ndenjes ,guzhina e vecuar, korridor,tre dhoma gjumi,dy tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti mund te shitet dhe dublex dhe vec e vec. Per me shume inforamcion te detajuar apo vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

200 m2

Sip. e brendshme:

171 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

81

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ish Stacioni i Trenit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin