SHITET AMBIENT BIZNESI PRANË RRUGËS SË KAVAJËS - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet ambjent biznesi prane rruges se Kavajes. - Njësia ka një sipërfaqe të brendshme 34 m2 dhe një verandë shumë të madhe funksionale për ambjentet. - Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri 9 kate i ndertuar ne vitin 2005, me fasada xhami nga rruga, brenda bllokut te pallateve. - Njësia përdoret prej 5 vitesh si bar-kafe dhe aktualisht përdoret si bar-kafe, ku ka një klientelë të qëndrueshme në zonë. - Cmimi i prones eshte 80000 euro i diskutueshem. - Ambienti ka planimetri te rregullt dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

34 m2

Sip. e brendshme:

34 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

234

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin