SHESIM PARKIME PRANE BULEVARDIT ZOGU I PARE! - Century 21 Albania
Përshkrim

• Parkimet pozicionohen në katin -1
• Sipërfaqe neto prej 646 m²
• Sipërfaqe totale 1000 m²
• Të Përshtatshme për biznese te ndryshme si: palestër, lavazh, magazinim etj.

Per informacion me te detajuar dhe vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

1000 m2

Sip. e brendshme:

646 m2

Lloji:

Parking

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

161

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Zogu I, Bulevardi Zogu i Parë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin