ULET CMIMI!! JEPET ME QIRA GODINE BIZNESI PRANE STADIUMIT DINAMO! - Century 21 Albania
Përshkrim

Godina ndodhet prane rruges kryesore me nje vizibilitet dhe kalueshmeri mjaft te madhe.

Kjo godine ka nje siperfaqe totale prej 448m2.
Organizohet ne tre kate sherbimi, nje kat bodrum funksional, si dhe nje magazine.

Kati minus nje ka nje siperfaqe totale prej 160m2, organizohet ne tre ambiente pune nje tualet, si dhe nje depo te vogel.
Kati i pare ka nje siperfaqe totale prej 69m2, organizohet ne nje ambient openspace.
Kati i dyte ka nje siperfaqe totale prej 69m2, organizohet ne nje ambient openspace.
kati i trete ka nje siperfaqe totale prej 82m2, organizohet ne nje ambient openspace, nje tualet, nje ballkon si dhe nje depo te vogel.
Magazina ka nje siperfaqe totale prej 68m2, organizohet ne dy ambiente pune dhe nje tualet.


Kjo prone ofrohet e investuar, me sistem ngrohje-ftohje qendror, sistem kamerash sigurie, sistem kundra zjarrit, etj.

Lokacioni, vizibiliteti dhe organizimi i ketij ambienti e ben te pershtatshem per mjaft biznese te ndryshme, si klinika, zyra etj.

Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

448 m2

Sip. e brendshme:

448 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

4

Kati:

4

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

274

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha, Stadiumi Dinamo

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin