SHITET AMBJENT KOMERCIAL TEK GOLDEN PARK - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet ambjent komercial per zyra tek Golden Park me siperfaqe neto 150 m2. Ambjenti ndodhet ne katin 1 me hyrje me vete dhe ashensor. Ambjenti eshte totalisht i investuar, open space-duplex me 2 tualete, fasade xhami, aspirim, kondicionim, drita led. Mund te perdoret per call center, zyra, dentist apo cdo lloj biznesi tjeter pasi ka dhe visibilitet ne rruge kryesore. Per me shume informacion kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

161 m2

Sip. e brendshme:

150 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

57

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin