SELVIA, SHITET GARSONIERE - Century 21 Albania
Përshkrim

Selvia, Shitet Garsoniere
Garsoniere me nje siperfaqe totale 48m2, ndodhet ne katin 7-te, te nje pallati te ri ne perfundim e siper.
Ambienti organizohet nga 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ka nje orientim perfekt Jug-Lindje, cka e ben nje apartament me shume drite dhe diell.
Zona ku ndodhet apartamenti, është mjaft e preferuar, dhe me shumë facilitete si supermarkete, institucione arsimore, bankare etj.
Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

48 m2

Sip. e brendshme:

45 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

149

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Vila Gold, Selvia

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin