Vile per shitje te Secret Garden - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Vile ne nje nga residencat me te mira Tiranes duke ju dhuruar nje peisazh dhe qetesi unike.Organizimi i viles tre kateshe me podrum perbehet nga: 2 ambjente te ndenjes teper mikpritese, ambient per kantine vere,kuzhine ,4 dhoma gjumi , ambient per palester, , lavanteri, 3 ballkone si dhe 5 tualete qe vijne ne funksion te hapsires se konsiderueshme qe kjo vile ofron. Vila ka punime teper cilesore, eshte e pabanuar me pare dhe e pajisur me te gjitha facilitetet per nje jete sa me komode si sistem ngrohje ftohje qendrore oxhak funksional, sistem kapote. Disponon 2 poste parkimi. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.


Informacion
Sip. Totale:

392 m2

Sip. e brendshme:

392 m2

Sip. Toke:

220 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

4

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

226

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin