Shitet Apartament 2+1 te Unaza e Re - Century 21 Albania
Përshkrim

Kompleksi ndodhet prane green city dhe sima com.Ndodhet ne faze ndertimi. Apartamenti eshte ne katin e pare dhe organizohet
-koridor hyres
-2 dhoma gjumi
-2 tualete
-ambjent gatimi dhe ndenje
-ballkon.
Se bashku me apartametin shitet dhe nje post parkimi ne katin -2 kundrejt pageses ekstra!
Per me shume informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

93 m2

Sip. e brendshme:

82 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

74

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Unaza e Re

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin