Shesim Penthouse 280m2 Sunrise Residence! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne rezidencen teper cilesore Sunrise shesim super penthouse.Pozicioniohet ne katin e fundit tarrace ne perdorim vetem nga kjo prone,Siperfaqe neto 150m2 plus 135 verande.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,2 dhoma gjumi,(dhoma matrimonale me garderobe dhe tualet brenda),2 tualete dhe tarrac te personalizuar.Ne cmim perfshihet dhe dy poste parkimi 28m2.


Informacion
Sip. Totale:

286 m2

Sip. e brendshme:

151 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

245

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin